Hakkımızda

Hakkımızda

İdeallere ve başarıya adanmış bir Şirkettir Hayat Prokomed Kozmetik Ltd. Şti 2006 yılında köklü bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Kozmetik ve sağlık alanında hizmet veren hastahane, poliklinik, güzellik salonu ve merkezlerine, dünya kariyerinde kendini ispatlamış markalarla çalışarak müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir. İşletme sahibi olmak isteyenlere birinci sınıf hizmet vererek hedeflerine ulaşmada tam destek sağlamıştır.Danışmanlık hizmeti vererek.güzellik ve sağlık hizmeti veren değerli müşterilerinin satış ve uzman  kadrolarına yönelik eğitimleri ile firmaların, işletme sahiplerinin, uzmanlarının daha verimli ve bilinçli, müşteriye hakim olmasını sağlamaktadır. Güzellik uzmanlarının  özel eğitim alırken aynı zamanda alanındaki teknolojik gelişmeleri takip etmeleri sağlanarak cihazlarını, ürünlerini ve hizmetlerini müşterilerine, daha iyi hizmet vermeleri için bilgi ve becerilerini geliştirmeyi başarmasını sağlar.
    Eğitim konusundaki tecrübelerimizin tamamını aktarma gayreti ile çalışmaktayız.,Başarının güçlü ve titiz bir eğitim sonrası geldigini bilir ürün ve cihaz eğitimleri hakkındaki bilgilerini eksiksiz olarak aktarır. Profesyonellige atılan ilk adımda olduğu gibi ilk gün ki gibi  hayatınızda da her ihtiyaç duyuldugunda yanınızda olan Prokomed Hayat Kozmetik sizleri en ileriye taşırken bunu mutlak müşteri memnuniyeti ile yapmaktadır.
    Burada öncelik her zaman sizin. Daima  en iyi en kaliteli hizmeti sunarken var gücümüzle sizler için çalışıyor, aşağıdaki ilkeleri gönülden sahipleniyoruz; 
Biz önce müşteri memnuniyeti için çalışırız. 
İhtiyaçlarınızı anlar, hızlı, pratik ve en doğru çözümleri sunarız. 
Sizi her zaman güler yüzle ve saygıyla karşılarız. 
Bizim için ne kadar önemli olduğunuzu size de hissettirmeye çalışırız. 
Yenilikçi ve yaratıcı ürün ve hizmetlerimizle hayatınızı kolaylaştırırız. 
Sizinle uzun vadeli güvene dayalı bir ilişki kurmak için çalışırız. 
Her türlü görüş ve önerilerinizi dinler, sizlerden ilham alırız. 
Biz sizin için buradayız.
 
YASAL UYARI 
     HİSTOMER, MEİ-CHA, THUYA, PROKOMED, markalarının ve bu markalarla ilgili internet sitelerimizde yer alan logo ve tüm görseller ile bu markaların telif ve marka hakkı bu markaların tek yetkili satıcısı ve Türkiye Genel Distribütörü olan HAYAT PROKOMED KOZMETİK ve EĞİTİM LTD ŞTİ' ne  aittir ve bu markaların görsellerinin işleme, çoğaltma, yayma, temsil, işaret, ses ve görüntü nakline yarayan araçlarla umuma iletim hakkı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasının koruması altındadır.
     İşbu koşullarda veya bu markalarla ilgili olarak logo ve görsellerin telif hakkının sahibi HAYAT PROKOMED KOZMETİK ve EĞİTİM LTD. ŞTİ nin  bilgisi haricinde yetkisiz kullanımı, çoğaltımı, reprodüksiyonu, değiştirilmesi, yayınlanması, yeniden yayımlanması, upload edilmesi, tanzimi, download edilmesi, iletilmesi, bildirilmesi, dağıtımı, teksir edilmesi veya bu logoların ve görsellerin kullanılarak satış yapılması ve her türlü suistimali kesinlikle yasaktır. Bu yasağı ihlal edenler hakkında yasal işlem uygulanacaktır.