Mei-Cha Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj veya daha doğru ismiyle ‘Mikro Pigmentasyon’ uygulaması steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına aşılanması işlemidir. Kozmetik ve paramedikal uygulamalarda kullanım için tasarlanan Mei-Cha İ Star 3000 güçlü teknik özellikleri, göz alıcı şık dizaynı ve hijyen kurallarına uygunluk sağlayan çok özel tasarıma sahiptir. Cihaz hızı kullanıcılara ve müşteriye konforlu uygulama rahatlığı sunar. 13,000 rpm/dakika çıkışı ile her vuruşta eşit güç verir, maksimum veya minimum hız seçiminde değişmeyen tutarlı iğne derinliğine sahiptir. Bu yüksek hız sayesinde uygulama süresini aşağı çekerek müşterinin acı hisside fark edilir derecede azalır. Kendinden soğutma fanı sayesinde uygulama sırasında cihazın ısınma ve durma evrelerini ortadan kaldırarak kesintisiz işlem yapmanızı sağlar.
Birbirinden bağımsız olarak çalışabilen çift motora sahiptir. Opsiyonel olarak ikici el ve ayak probu eklenebilir. Bu sayede iki ayrı uzmanın aynı anda iki ayrı müşteriye hizmet vermesi sağlanarak zaman ve para kazandırır. Eş zamanlı çalışabilen profesyonel bir cihazdır. Cihaz el probu tek kullanımlık kişiye özel hazırlanmış bir tasarıma sahiptir. Bu da her müşteriye özel son derece hijyenik bir uygulama konforu sağlar. Her uygulamada iğne ve değişebilen komple kalem ucu ile hastalıklara ve enfeksiyon kapma riskine karşı %100 güvenlidir.

Türkiye’de eşi benzeri olmayan yeni teknoloji ile harikası Flat iğnelerle tanışmaya hazır mısınız? Çoklu flat iğne ile kaşı kıl şeklinde tarayarak çok hızlı ve mükemmel doğallıkta sonuç elde etmenizi sağlar. Vücut desen çalışmalarında işlem hızınızı artırırken gölgelendirme efektlerini yapmak hiç bu kadar kolay ve keyifli olmamıştı.

Çok İddialıyız

Türkiye çapında tercih edilmemizin nedenleri:
1. Profesyonel eğitim içeriği
2. Boya ve renk çalışması
3. Uygulama modellerinin tarafımızdan temin edilmesi
4. Limitsiz eğitim zamanı
5. Birebir eğitim

Mei-Cha kalıcı makyaj cihazları hakkında detaylı bilgi ve fiyat için 0212 274 7077 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.