Mei-Cha Kalıcı Makyaj Cihazları

Cihaz Özellikleri

Kozmetik ve paramedikal uygulamalarda kullanım için tasarlanan İstar güçlü teknik özellikleri, göz alıcı şık dizaynı ve hijyen kurallarına uygunluk sağlayan çok özel tasarıma sahiptir.

Neden ı star?


Cihaz hızı kullanıcılara ve müşteriye konforlu uygulama rahatlığı sunar. 13,000 rpm/dakika çıkışı ile her vuruşta eşit güç verir, maksimum veya minimum hız seçiminde değişmeyen tutarlı iğne derinliğine sahiptir. Bu yüksek hız sayesinde uygulama süresini aşağı çekerek müşterinin acı hisside fark edilir derecede azalır.
Kendinden soğutma fanı sayesinde uygulama sırasında cihazın ısınma ve durma evrelerini ortadan kaldırarak kesintisiz işlem yapmanızı sağlar.
Birbirinden bağımsız olarak çalışabilen çift motora sahiptir. Opsiyonel olarak ikici el ve ayak probu eklenebilir. Bu sayede iki ayrı uzmanın aynı anda iki ayrı müşteriye hizmet vermesi sağlanarak zaman ve para kazandırır. Eş zamanlı çalışabilen profesyonel bir cihazdır.

Mei-Cha Sapphire Elite™ GM Uluslararası en popüler kalem cihazlardandır. makine iç aksamında güçlü Alman motor sayesinde sınıfının en dayanıklı kalemi olma özelliğine sahiptir. 
Dünya çapında AC Adaptör, iğneler, gövde hız kontrolü ile Sapphire Elite ™ GM konforlu kullanım imkanı sunar.
Tek kullanımlık
Tam sterilize 
Tek tek paketlenmiş Yüksek kalitede, paslanmaz çelikten imal edilmiştir.
Kolay iğne boyutu tanımlama için renk kodlu plastik kılıfı 
Her iğne iğne ucu koruması için plastik iğne tutucu tüp ile paketlenmiştir
(Düz) çift, tek üçlü (yuvarlak), dört (düz), beş (yuvarlak), altı (düz) ve sekiz (yuvarlak) mevcuttur İğneler.

Sapphire Elite™ GM Kit

Sapphire Elite GM Takımı (MC-8880-GM) içeriği:


(1) Aygıt
(2) Büyük Combo Couplers ile 
(1) Adaptör 120V veya 230V, UL ve CE onaylı
(1) Hız Kontrol ünitesi
(5) Combo Tek İğneler 
(5) Makine uçları 
(1) Yağ (3cc)

Hijyen:
Cihaz el probu tek kullanımlık kişiye özel hazırlanmış bir tasarıma sahiptir. Bu da her müşteriye özel son derece hijyenik bir uygulama konforu sağlar. Her uygulamada iğne ve değişebilen komple kalem ucu ile hastalıklara ve enfeksiyon kapma riskine karşı %100 güvenlidir.
Türkiye ’de eşi benzeri olmayan yeni teknoloji i harikası flat iğnelerle tanışmaya hazır mısınız? Çoklu flat iğne ile kaşı kıl şeklinde tarayarak çok hızlı ve mükemmel doğallıkta sonuç elde etmenizi sağlar. 
Vücut desen çalışmalarında işlem hızınızı artırırken gölgelendirme efektlerini yapmak hiç bu kadar kolay ve keyifli olmamıştı.

Mei-cha cihazları / ürünleri gamma sterilizasyon kullanılmış tek dünya markasıdır.